Kurort amnezja - Anna Fryczkowska

Autorka: Anna Fryczkowska
Tytuł: Kurort amnezja
Wydawnictwo:Marianna po wypadku samochodowym dochodzi do siebie w Brzegach, nadmorskiej miejscowości, która na zimę praktycznie wymarła. Raz w tygodniu odwiedza ją narzeczony i razem usiłują odtworzyć bliskość, którą kiedyś podobno istniała.

Podobno, ponieważ Marianna tego nie pamięta. W wypadku straciła pamięć i uczucia.
Stara się udawać zakochaną narzeczoną, ale tak naprawdę, nie pamięta czy kochała Marka. Ten zaś stara się ukryć przed Marianną jej przeszłość i stopniowo dozuje jej wybiórczo informacje.

Do Brzegów przyjeżdża także Wanda. Żądna zemsty na kochance męża, chce zrobić wszystko aby pomścić jego śmierć. Wkrótce okazuje się, że nic nie wygląda tak jak się tego spodziewała. Czy naprawdę kochała mężczyznę, który ją zdradzał?
Czego dowie się od Marianny? Czy ta odzyska pamięć? I jaką rolę odgrywa w tym wszystkim Marek?

"Kurort amnezja" to już druga książka autorki, którą mam przyjemność czytać. Przyznam, że książkę czyta się naprawdę rewelacyjnie. Lubię jak historia wciąga mnie na tyle, że nie umiem o niczym innym myśleć, tylko o tym jak się skończy.
Fabuła jest interesująca i zawiła, a czytelnik chce poznać prawdę chyba jeszcze bardziej niż Marianna.
Jeżeli lubicie takie zawiłe książki, o poszukiwaniu siebie i odkrywaniu swojej przeszłości to koniecznie sięgnijcie po tę.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka