Pamiętaj, chemiku młody

Tytuł: Pamiętaj, chemiku młody
Wydawnictwo:Bardzo lubię takie książki i zawsze z przyjemnością Wam je pokazuje.
Dziś pora na magiczne mikstury, dziwne papki i ekscytujące doświadczenia!

"Pamiętaj, chemiku młody.." to książka przeznaczona dla dzieci w wieku od 10-12 lat, ale ja uważam, że spokojnie z niewielką pomocą rodziców, niektóre doświadczenia wykona już 6-latek. Szczególnie taki ciekawski świata i z wielką cierpliwością.

Z książki wynika, że niewiele trzeba do tego, aby w warunkach domowych można było przeprowadzić ekscytujące doświadczenia. Wystarczy, uwaga..kuchnia!
Jeżeli Wasze dziecko chce dowiedzieć się dlaczego galaretka się trzęsie, albo ma ochotę coś ciekłego zamienić w coś stałego, lub po prostu trochę poeksperymentować, to ta książka jest w sam raz dla niego!


Ta książka będzie idealna dla każdego dziecka, które lubi taką naukę przez zabawę, ale może być także idealna dla wszystkich rodziców i nauczycieli, którzy chcą zapewnić dzieciom trochę inne, bardziej kreatywne zajęcia.
Uważam, że całość jest opracowana naprawdę znakomicie. Oprócz doświadczeń w środku znajdziemy mnóstwo cennych informacji naprawdę doskonale zredagowanych. Książka jest radosna, kolorowa, przy każdym doświadczeniu ma odpowiednią listę składników do niego potrzebnych, jest także opis krok po kroku z ilustracjami.


Jeżeli macie w domu takiego małego chemika to polecam kupić mu właśnie ten tytuł. Jest skarbnicą wiedzy o doświadczeniach i eksperymentach!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka