Komedia świąteczna - Victoria Alexander

Autorka: Victoria Alexander
Tytuł: Komedia świąteczna
Wydawnictwo:
Choć styczeń już w pełni, ja nadal zostaje w klimacie świątecznym. Przed świętami niestety nie zdążyłam przeczytać żadnej książki w klimacie świątecznym, więc nadrabiam po świętach.

Camilla od zawsze marzyła o tym aby poślubić księcia. Teraz gdy nadarza się taka okazja, postanawia zrobić wszystko aby księcia Mikołaja usidlić i doprowadzić do ołtarza. W tym celu wynajmuje całą trupę aktorów, aby udawała jej rodzinę i zapewniła księciu prawdziwe, angielskie święta.

Camilla nie wie jednak, że takie przedsięwzięcie nie może się udać, bo zbyt dużo, rzeczy może pójść nie tak. Już pierwszego dnia po przyjeździe księcia okazuje się, że aktorzy nie pamiętają swoich imion, mylą fakty i są zupełnie inni, niż prawdziwa rodzina Camilli. Dodatkowo po 11 latach do domu rodzinnego wrócił Gray- najlepszy przyjaciel Camilli. Łączy ich wspólna przeszłość, bo to on przed laty wyznał jej miłość, a ona ją odrzuciła. Teraz postanawia pomóc przyjaciółce i przy okazji na nowo zdobyć jej serce. Czy się uda?

"Komedia świąteczna" to idealna książka na ten przedświąteczny czas. Rewelacyjnie się przy niej bawiłam! Autorka ma bardzo lekkie pióro i czytelnik czuje jakby sam uczestniczył w tych wszystkich wydarzeniach, które mają tam miejsce. Fantastyczne poczucie humoru i bardzo realistyczne postacie sprawiają, że z książką naprawdę trudno się rozstać.
Myślę, że byłby z tego niezły film, chyba, że już jest, a ja nie wiem, jeżeli tak jest oświećcie mnie:)

"Komedię świąteczną" dopisuję do mojej listy z literaturą świąteczną, bo myślę, że po latach znów do niej wrócę. Jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju!
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka