Okrutna miłość - Reyes Monforte

 Autorka: Reyes Monforte
Tytuł: Okrutna miłość
Wydawnictwo:
Ta książka okropnie mną wstrząsnęła. Do teraz nie potrafię się uspokoić i zrozumieć jak mogło do tego dojść?!

Maria Jose była normalną kobieta, która pragnęła stałego związku. Gdy poznała Petera wszystko się zmieniło. Peter oczarował nie tylko ją, ale i wszystkich znajomych i rodzinę Marii. Szybko wzięli ślub, bo Maria spodziewała się dziecka i tak zaczęła się ich wspólna droga.

Niestety gdy kobieta traci dziecko, a Peter pierwszy raz dźwiga na nią rękę, bo odkryła za pewne nie pierwsze jego kłamstwo, wszystko się zmienia.
Kolejne lata przynoszą same cierpienia, oprócz jednego jasnego promyka jakim jest malutka córeczka Victoria.
Gdy Maria Jose już jest na skraju wyczerpania i fizycznego i psychicznego postanawia odejść od męża. W tym celu karze mu się wyprowadzić, a sama po podpisaniu umowy, wyjeżdża z córką do Hiszpanii.

Wkrótce okazuje się, że w Stanach Zjednoczonych jest poszukiwana listem gończym jako porywaczka własnego dziecka. Maria nie wierzy w to co widzi. Dodatkowo, coraz gorzej się czuje i wkrótce wychodzi na światło dzienne jakie są powody takiego samopoczucia.
Maria postanawia wrócić do USA i wyjaśnić, że wcale nie porwała własnej córki. Niestety, już do Hiszpanii nie wraca i do dnia dzisiejszego odsiaduje wyrok...

Sami powiedźcie jak to wygląda. Historia jest naprawdę straszna. Dla mnie to niepojęte, że takie rzeczy dzieją się dzisiaj, w świecie tak uświadomionym i tak daleko posuniętym..
Matka została oddzielona od córki, ponieważ nie chce oddać jej psychicznemu ojcu.
Gdzie my żyjemy?

To co Wam tutaj opisałam to tylko część tego co musiała przejść Maria i tego co przeżywa nadal, w sumie nie tylko ona, ale i jej rodzina, która nadal walczy o to aby ją z więzienia wyciągnąć.
Jeżeli chcecie przeczytać naprawdę wstrząsającą opowieść o poświęceniu, miłości i odwadze to polecam Wam ten tytuł.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka