Lawendowy dom - Beata Lipov


Autorka: Beata Lipov
Tytuł: Lawendowy dom
Wydawnictwo: 
Odkąd zaczęłam czytać blog "Lawendowy dom" wiedziałam, że książka autorki bloga, byłaby świetnym posunięciem. Beata Lipov jest niesamowicie ciepłą i kreatywną osobą, która z czytelnikami dzieli się nie tylko swoim stylem życia, ale także pokazuje jak można sprawić aby zwykłe rzeczy nabrały innego charakteru.


"Lawendowy dom" to połączenie książki kucharskiej, z dekoracjami, które można wykonać samodzielnie w domu i pomysłami na prezenty handmade.

Ja uwielbiam takie książki i zawsze z wielką przyjemnością Wam je przedstawiam. Tym razem tak samo jak i na blogu autorki nie zabrakło pięknych zdjęć i całego mnóstwa różnych inspiracji.
Książka została podzielona tematycznie, na cztery pory roku. Na każdą porę roku mamy do dyspozycji szereg różnych przepisów, od pasztetów, poprzez aromatyczne zupy, ciekawe desery i przekąski, a także kilka dekoracji.
Ja już nie umiem się doczekać aż zacznę robić wieńce na drzwi, wszystkie są zachwycające!

Ta książka to nie tylko idealny pomysł na prezent, ale także wspaniała pozycja do szukania inspiracji czy przepisów.

Co w niej bardzo mi się podoba to fakt, że wszystko tutaj jest starannie przemyślane. I przepisy, które są bardzo zdrowe i dekoracje, a także prezenty. Nie ma tutaj niczego przypadkowego. Całe wydanie jest kolorowe, radosne i naprawdę przepiękne.

Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka