Próba uczuć - Tina Reber

Autorka: Tina Reber
Tytuł: Próba uczuć
Wydawnictwo:
"Próba uczuć" to książka, która jest kontynuacją "Miłości bez scenariusza". Piszę to ponieważ zapewne większość z Was może nie być świadoma tego faktu. To chyba pierwsza książka, która jest kontynuacją, a wcale na nią nie wygląda. Okładki są zupełnie różne i gdybyście zestawili je ze sobą, to można pomyśleć, że to dwie odrębne historie. Ale do rzeczy.

Tar, nadal jest po uszy zakochana w Ryanie. Niestety po przyjemnościach, nadszedł czas obowiązków i Ryan musi wyjechać, aby zrealizować kontrakt, który podpisał. Przed narzeczonymi trudny czas. Sceny łóżkowe, pokusy, byłe kochanki, zazdrosne fanki i psychopaci. Czy Tar da radę to wytrzymać?

Do tego wszystkiego dochodzą problemy z przyjaciółmi, u których w życiu wszystko się sypie, a gdyby tego było jeszcze mało, o Tar upominają się tajemnice z przeszłości…
Przed zakochanymi trudny czas.

Jeżeli mam porównywać obie części to pierwsza była zdecydowanie lepsza. W drugiej miałam wrażenie, że autorka skupiła się tylko na ciągłym powtarzaniu jak to bardzo Ryan kocha Tar i jak Tar kocha Ryana i podkreślaniu ile czasu spędzają w łóżku. Wiecie ja nie mam nic przeciwko takiej eskalacji miłości, ale ile o tym można czytać?
Do ważnych wydarzeń, które wniosły w książkę powiew świeżości można zaliczyć tylko przeszłość Tar oraz kilka takich pobocznych wątków, które urozmaiciły całość.

Ogółem rzecz biorąc całość nie jest zła, bo z przyjemnością wróciłam do życia wielkiej gwiazdy i szaleństwa wokół jego osoby, ale spodziewałam się czegoś lepszego i zdecydowanie na wyższym poziomie.
Mimo to polecam przeczytać, jeżeli czytaliście pierwszą część.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka