Zaprojektuj swój ogród krok po kroku.

Tytuł: Zaprojektuj swój ogród krok po kroku.
Wydawnictwo:
Książka już leży u mnie parę dobrych miesięcy i jakoś do tej pory mi się nie złożyło żeby o niej napisać. Ale to się nawet dobrze składa, bo w końcu wiosnę mamy za pasem, więc CI którzy chcą założyć swój ogród mogą się brać do czytania, a CI którzy już mają ogród, a może chcą wprowadzić jakieś zmiany, również mogą po książkę sięgnąć.

Ja do tej pory mało co interesowałam się ogrodem i nadal tak średnio mnie to kręci, ale wiecie jak się ma ogród i choć kilka kwiatków w nim posadzonych, to gdy zakwitną i człowiek widzi te wszystkie piękne kolory, to aż się chce coś zrobić. I z taką też dewizą zamierzam wkroczyć w sezon ogródkowy w 2015 roku.
Mój ogród nie jest jeszcze nawet w trakcie planowania, bo jak jest budowa to nie ma ogrodu, wiadomo. Ale marzy mi się stworzenie takiego spokojnego zakątka, w którym każdy będzie czuł się dobrze.

 "Zaprojektuj swój ogród krok po kroku" to książka, w której czytelnicy i zarazem eksperci miesięcznika "Przepis na ogród" dzielą się swoim doświadczeniem.
Podpowiadają jak budować rabaty, co z czym posadzić, jakich błędów się wystrzegać i tak dalej.
W gruncie rzeczy ogród to kawał ciężkiej roboty ale i cały zapas wiedzy, którą trzeba posiąść żeby móc cieszyć się z sukcesów odnoszonych w ogródku.

Książka jest naprawdę pięknie wydana. Ma mnóstwo zdjęć, rozdziały są bardzo przystępnie napisane no i jest naprawdę dużo wiedzy, z której ja nawet małej części nie byłam świadoma. A myślałam, że już trochę wiem.
Ogólnie jeżeli chcecie zacząć prowadzić swój ogród, albo go macie ale wydaje się Wam, że jest  coś z nim nie tak, to koniecznie po książkę sięgnijcie. Na pewno wprowadzi Was trochę w ten temat ogrodowy i pomoże zrobić coś z niczego.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka