Sztuka słowa. Aforyzmy, życzenia, dedykacje na każdą okazję

Tytuł: Sztuka słowa. Aforyzmy, życzenia, dedykacje na każdą okazję

Wydawnictwo:
Mam już kilka książek z aforyzmami czy z życzeniami, które można wpisać do kartek lub listów. Ale nie mam jeszcze takiej książki, która oprócz tego jak pisać, zawiera informacje jak nie pisać i czego unikać.
Dodatkowo oprócz tego w książce znajdziecie nie tylko życzenia i aforyzmy jak to zwykle w takich książkach bywa ale także dedykacje i kilka innych przydatnych rzeczy, o których zaraz napiszę.

W środku znajdziecie osiem rozdziałów:
- Zasady komunikacji pisanej
- Świętować
- Rocznice
- Kiedy forma jest ważna
- Słowa miłości
- Słowa przyjaźni
- Mówić o szczęściu i ...pokoju
- W podróży

I to nie jest taka zwykła książka, że macie od pierwszej do ostatniej strony mnóstwo życzeń i pewnie 60% z nich znajdziecie w internecie. Absolutnie nie. Książka zawiera bardzo dużo fachowej wiedzy dotyczącej tego czego i kiedy unikać, jaką kartkę wysłać w danej sytuacji, jak się zachować czy jaką formę życzeń wybrać. Dodatkowo jest też mnóstwo ciekawostek: język kwiatów,słownictwo w smsach czy wzór cv, który bardzo mnie zaskoczył.

"Sztuka słowa" to książka, która bezapelacyjnie powinna znaleźć się w każdym domu. Nie pisałam jeszcze o wydaniu, a jest przepiękne. Wydane w twardej oprawie i małym formacie. Taka forma książki zawsze będzie pod ręką, bo nie zajmuje wiele miejsca:)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka