Druga strona chaosu. Jak przejść przez huragan zmian - Margaret Silf

Autorka: Margaret Silf
Tytuł: Druga strona chaosu. Jak przejść przez huragan zmian
Wydawnictwo:
To moje pierwsze spotkanie z autorką, ale wiem, że sięgnę również po jej pierwsza książkę, która ukazała się w Polsce. Bardzo spodobał mi się optymizm płynący z każdego słowa i mądrość z jaką wypowiada się Margaret Silf.

Nie każdy z nas lubi zmiany. Ja na przykład wolę mieć wszystko starannie zaplanowane i nie lubię być zaskakiwana. Zmiany zapewne nie tylko dla mnie są stresujące i czasami nawet te pozytywne ,mogą mieć na nas negatywy wpływ. Właśnie dla takich ludzi została stworzona ta książka.

Ale nie tylko. Zmianą jest także wyprowadzka dorosłych dzieci z domu, brak pracy mimo, że zawsze ją mieliśmy czy po prostu niespełnione marzenia, o które tak walczyliśmy.
Jak takie zmiany przetrwać? Co robić aby nie popaść w chaos?

Od razu zaznaczę, że to duchowy poradnik więc jeżeli ktoś nie lubi lub nie ma ochoty czytać całego mnóstwa religijnych porównań, wątków itp to raczej niech po książkę nie sięga, bowiem autorka całą swoją wiedzę czerpie i opiera na relacji z Bogiem. Mi to osobiście nie przeszkadzało, ale wiem, że są osoby, które nie lubią tego typu książek.
Autorka w bardzo prosty sposób pokazuje, że każda zmiana może wyjść nam na dobre o ile tylko dopuścimy taką myśl do siebie.

Jeżeli jest ktoś z Was go potrzebuje wsparcia lub nie potrafi sobie poradzić ze zmianami w swoim życiu to myślę, że książka może bardzo pomóc poukładać sobie to w głowie:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka