Terapia sokowa - Eric Quin, Briana Stockton

Autorzy: Eric Quin, Briana Stockton
Tytuł: Terapia sokowa
Wydawnictwo:"Terapia sokowa" to wyjątkowa książka pełna przepisów na świeżo wyciskane soki z warzyw i owoców. Łącznie jest ich ponad 90! Wyobraźcie sobie, że pijecie przez 90 dni każdego dnia inny sok. Bajka.

Ja co prawda nie przepadam za sokami warzywnymi, ale za to owocowe uwielbiam i to głównie na tych skupiłam się podczas czytania tej książki.

Przepisy na soki zostały podzielone według czterech kategorii:
- rozbudzenie
- energia
- oczyszczanie
- ochrona

W zależności od tego na czym w danej chwili wam zależy, wybieracie rodzaj soku, a potem konkretny przepis. Na samym początku książki znajdziecie garstkę informacji o tym jak soki robić, na co zwrócić uwagę, kiedy wybierać jakie soki, czym je robić, czym kierować się podczas wyboru składników oraz jak je przechowywać.

Nie wspomniałam jeszcze o wydaniu książki, a jest przepiękne! Cudowna twarda oprawa, a do tego wspaniałe zdjęcia, które aż się proszą o to aby je pokazać no i do tego interesujący środek. Dzięki tym aspektom mamy książkę idealną do domowej biblioteczki i na prezent.

Myślę, że teraz na tę porę roku idealne będą soki na rozbudzenie. Czyli musimy zaopatrzyć się w mango, kiwi, świeżą miętę czy jabłka:)
Ja na dziś planuję sok o jakże pięknej nazwie miętowa pobudka.

Jeżeli lubicie soki, a nie macie pomysłu na to co połączyć żeby dobrze smakowało i jeszcze działało na Was dobrze to ta książka jest idealna dla Was.
Moją z przyjemnością dokładam do pozostałych książek z przepisami i z równie wielką przyjemnością Wam ją polecam.!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka