Jaką żoną jestem - Linda Dillow

Autorka: Linda Dillow
Tytuł: Jaką żoną jestem
Wydawnictwo:
Bardzo lubię takie poradniki ale ten szczególnie przypadł mi do gustu. Rewelacyjnie napisany z ogromną zawartością mądrych i życiowych porad, dzięki którym każda kobieta będzie mogła stać się lepszą wersją siebie:)

Żadna z nas nie jest doskonała i zapewne o tym wiecie. W małżeństwie niestety trzeba czasami ustąpić, wziąć na wstrzymanie i przede wszystkim trzeba myśleć nie tylko o sobie ale i o partnerze.

"Jaką żoną jestem" to duchowy poradnik, naprawdę mądrze napisany. Widać, że autorka wie o czym pisze i ma lekkie pióro. Zaskoczyło mnie to, że wiele poruszanych wątków jest naprawdę tak trafnych. Człowiek nigdy pomyślał, że może coś być dla drugiej osoby irytujące, albo, że może być dana cecha uciążliwa, a jednak:)

W środku znajdziemy dziesięć rozdziałów:
1) Według projektu, nie z przypadku
2) Co tak naprawdę jest dla mnie ważne
3) Co czuje mój mąż, mając mnie za żonę (rewelacyjny rozdział!)
4) Czy jestem skłonna zmienić swoją postawę?
5) Co mi da zbliżenie się do ciebie
6) Jak to jest się ze mną kochać?
7) Dlaczego chcę być na niego wściekła
8) Czy jest możliwe, by razem wzrastać, gdy wszystko się rozpada?
9) Spojrzenie w lustro
10) Studium biblijne do reflekcji

Na samym końcu jest studium biblijne i myślę, że dla wszystkich osób będzie ono naprawdę bardzo pomocne i pozwoli zrozumieć pewne kwestie. W książce jest kilka rewelacyjnych i niezwykle ciekawych rozdziałów. Mój ulubiony to zdecydowanie trzeci, ale zaraz na drugim miejscu jest szósty. Pozwala ogarnąć swoją złość i spojrzeć trochę inaczej na różne aspekty wspólnego życia.

Jeżeli czujecie, że coś w Waszym związku zaczyna się psuć, albo może jest tak dobrze, że chciałybyście utrzymać ten stan jak najdłużej to myślę, że w obu przypadkach książka świetnie się sprawdzi!
Polecam.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka