Kotyfikacja - Jackson Galaxy, Kate Benjamin + jeden egzemplarz dla Was

Autorzy: Jackson Galaxy, Kate Benjamin
Tytuł: Kotyfikacja
Wydawnictwo:Takiej książki chyba jeszcze na naszym rodzimym rynku nie było! Jak tylko zobaczyłam ją w zapowiedziach, wiedziałam, że to coś dla mnie.
Ci, którzy obserwują mnie na Instagramie wiedzą, że jestem szczęśliwą posiadaczką trzech pięknych kotków. Stworzenie im domu, który będzie wygodny nie tylko dla nas ale i dla nich jest trudne, nie ma co ukrywać. Każdy z nich jest inny, ma inne potrzeby, a dom jest jeden.

W książce "Kotyfikacja" autorzy doszli do wniosku, że nie trzeba stroić domu jakimiś obrzydliwymi drapakami czy legowiskami dostępnymi w sklepach, aby kot czuł się dobrze, a my zadowoleni z siebie, że spełniliśmy nasz obowiązek, zapewnienia kotu możliwe najlepszego bytu. Otóż można stworzyć dom ze smakiem zarówno dla siebie jak i dla naszych kotów.


Jackson Galaxy to gwiazda serialu "Kot z piekła rodem", który prezentowany jest w telewizji Animal Planet, natomiast Kate Benjamin to założycielka strony hauspanther.com
Na stronie pokazane są projekty sprzętów oraz gadżetów dla kotów, które pokazują, w jaki sposób stworzyć przyjazny, a zarazem atrakcyjny dom dla kotków, oraz jak budować z nimi bliskie relacje.

Zawartość książki jest niezwykła. Znajdziecie w niej mnóstwo fotografii, opisów, ciekawostek, a także gotowe projekty na dwadzieścia różnych rzeczy, które możecie wykonać samodzielnie, od legowisk, po wybiegi dla kotków.

To co najważniejsze projekty wcale nie są jakoś specjalnie wymagające. Wystarczy odrobina wyobraźni i dobrych chęci, aby stworzyć coś z czego będziemy zadowoleni my i nasz kot.

To co mi się najbardziej podoba to sporo dawka informacji o zachowaniu kota. Nasze koty uwielbiają wszelkie kartony, torebki, schowki czy zwinięty w rulon dywan. Uwielbiają psocić i gdy tylko nas nie ma od razu wskakują na najwyższy punkt pomieszczenia, żeby z góry patrzeć na wszystko i przy okazji być niewidzialnymi. Podejrzewam, że większość kotów tak ma. Nasze dodatkowo są bardzo towarzyskie i uwielbiają przebywać z nami: leżeć na kolanach, siedzieć na dworze gdy i my na nim jesteśmy czy po prostu być blisko kominka i się wygrzewać.

Każdy kot jest inny i dlatego też powstała ta książka, aby znaleźć w niej coś dla swojego kota i spróbować urządzić coś, dzięki czemu i my i kot poczujemy się dobrze.
Polecam!


********************************************************************************

Nie zapomniałam też o Was!
Wiem, że wielu moich czytelników ma w domu słodkiego futrzaka albo nawet i dwa.
Jeżeli macie ochotę na tę książkę zapraszam do wzięcia udziału w konkursie!
Oto zasady:
- Konkurs trwa od 20.04 do 27.04, wyniki postaram się ogłosić do 4 dni od zakończenia konkursu
- nagrodą jest jeden egzemplarz książki "Kotyfikacja"
- na adres zakurzonapolka@gmail.com należy wysłać zabawne, słodkie lub po prostu ulubione zdjęcie swojego kota, wraz z krótkim opisem zdjęcia (kto na nim jest, co robi itp)
- baner konkursu należy udostępnić na blogu lub facebooku czy instagramie, gdzie wolicie,
- w komentarzu zostawcie informacje, że zdjęcie zostało wysłane abym wiedziała, że na pewno doszło!
Czekam na Wasze zgłoszenia!


Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka