After. Już nie wiem, kim bez Ciebie jestem - Anna Todd

Autorka: Anna Todd
Tytuł: After. Już nie wiem, kim bez Ciebie jestem
Wydawnictwo:
Chyba pierwszy raz mi się zdarzyło, że gdy kończyłam pierwszą część jakiejś serii, czekał już na półce na mnie drugi tom. W przypadku serii After właśnie tak było. Niestety skończyłam drugi i nie mogę przeboleć, że jeszcze nie jest dostępny trzeci!

Tess i Hardin przeszli już wiele kryzysów, ale ostatni był najgorszy. Tess nie potrafi się pozbierać po tylu ciosach zadanych przez Hardina, a los nie chce im oszczędzić kolejnych. Hardin także nie jest bez winy, bowiem ciągle coś ukrywa, a wiadomo, że kłamstwo ma krótkie nogi. Mimo to, nie zamierza dać Tess odejść, a dziewczyna nie wie czy Hardin naprawdę ją kocha, czy po prostu kieruje nim zaborczość.
Czy Hardinowi uda się odzyskać Tessę? Co jeszcze czeka ich na wspólnej drodze, o ile taka jest im przeznaczona?

Muszę przyznać, że słowne potyczki jak i postępowanie Tess i Hardina skrajnie mnie wykończyły. Jakie ich życie byłoby proste, gdyby potrafili się ze sobą porozumieć! Uniknęliby naprawdę większości nieporozumień i kłótni. Ale autorka tak świetnie pisze, że naprawdę mogę jej to wybaczyć. Zresztą to też jest zaletą bowiem nigdy nie wiedziałam co się stanie na kolejnej stronie.
Od początku też zastanawiałam się jak ta część się skończy. Czy podobnie do pierwszej czy inaczej i powiem Wam, że skończyła się zupełnie nieoczekiwanie!
Wiem, że zaplanowane są na pewno jeszcze dwie części. Nie wiem czy mają być kolejne po tych dwóch, ale póki co ja czekam na te zaplanowane i nie umiem się już doczekać!

Choć na pewno nie mogę się zaliczyć do elity nastolatków to i tak uwielbiam tą serię i mam nadzieję, że kolejne tomy będą jeszcze lepsze!
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka