Przeznaczenie puka do drzwi - Susane Colasanti

Autorka: Susane Colasanti
Tytuł: Przeznaczenie puka do drzwi
Wydawnictwo:Lani i Erin są najlepszymi przyjaciółkami od zawsze. Łączy ich nie tylko przyjaźń ale także fascynacja przeznaczeniem i horoskopami. Gdy Lani poznaje Jasona wie, że łączy ich coś szczególnego. Niestety nie jest możliwe aby rozwinąć to kiełkujące uczucie ponieważ jest chłopakiem Erin.
Dziewczyna musi nie tylko ignorować chłopaka, ale także nie może dopuścić do tego aby uczucie nią zawładnęło. Chce zrobić wszystko aby nie zranić przyjaciółki. Ale czy naprawdę da się oszukać przeznaczenie?

"Przeznaczenie puka do drzwi" to książka typowo dla młodzieży i wątpię, że któremukolwiek dorosłemu się spodoba. Być może jakaś trzynastolatka się nią zachwyci, jednak dla mnie to była droga przez mękę. Niesamowicie infantylna i naprawdę taka typowo nastoletnia książka.
Historia też niestety bez polotu, takich było już całkiem sporo. Ja przynajmniej czytałam ich kilkanaście, także nic, a nic zaskakująca. Dwie dziewczyny, jeden chłopak i przeszkoda. Standard.

Czy ją polecam? Wyjątkowo nie. Chyba, że rzeczywiście jakiejś nastolatce, która na 100% zachwyci się Jasonem, przystojnym i mądrym chłopakiem, o którego było tyle szumu w książce. Dorosły czytelnik szukający fajnej historii o miłości raczej się rozczaruje. Ale dla dziewczyny, która gdzieś jeszcze marzy o pierwszym chłopaku będzie jak znalazł:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka