Lekkość - Anna Starmach, Maria Kruczek

Autorki: Anna Starmach
Maria Kruczek
Tytuł: Lekkość
Wydawnictwo: To czwarta już książka Ani Starmach o ile się nie mylę, ale zupełnie inna. Owszem są przepisy, ale dietetyczne - lekkie wraz z ćwiczeniami i planem treningowym.
"Lekkość" to książka dla wszystkich tych, którzy chcą jeść zdrowo, lekko i dbać o formę. Ania Starmach wraz z Marią Kruczek, opracowała system jedzenia połączony z odpowiednimi ćwiczeniami.


W środku znajdziemy plan na pięć tygodni wraz z konkretnymi ćwiczeniami, wskazówkami i przepisami. Ta książka została chyba stworzona dla tych, którzy wolą proste rozwiązania, zamiast szukania codziennie innego przepisu na obiad, śniadanie czy kolację. Oczywiście przepisy można także dowolnie sobie wymieniać, jeżeli ktoś czuje taką potrzebę. Generalnie najważniejsze jest samozaparcie i chęć do zmiany trybu życia.

Fajne jest to, że w środku po pierwsze mamy przepisy na śniadania, obiady, kolacje, przekąski czy desery, a po drugie,składniki są podane na dwie osoby, także możemy namówić na takie zdrowe jedzenie partnera, albo siostrę lub przyjaciółkę.

Wszystkie przepisy oprócz dokładnej instrukcji wykonania, jak zwykle są pięknie sfotografowane. Aż chce się spróbować tych potraw.
Ja oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie spróbowała jakiegoś przepisu i mogę polecić Wam ciasteczka owsiane, są pyszniutkie!
Oczywiście na spróbowanie już czekają kolejne przepisy, które będę próbować systematycznie:)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka