Inwazja bazgrołów

Tytuł: Inwazja bazgrołów
Wydawnictwo:Pewnie już wszyscy zauważyli jak modne stały się teraz wszelkie kolorowanki antystresowe dla dorosłych. Oczywiście kolorowanki dla dzieci istnieją już od dawna, ale teraz wkroczyły na nowy poziom. Dziś przedstawiam Wam kolorowanki nie tylko dla dzieci, ale również i dla nich. Książka przeznaczona jest dla osób od 5 do 105 lat czyli praktycznie dla każdego, kto już sprawnie posługuje się kredką.

Pomysłodawcą tej książki jest Ziffilin, o którym wiemy tyle co nic. W projekcie tej książki pomógł mu również bardzo utalentowany grafik Kerby Rosanes. Dbałość o każdy szczegół tych grafik jest zadziwiający, a wśród mnogości wzorów, naprawdę jest w czym wybierać. Muszę Wam też powiedzieć, że pokolorowane obrazki wyglądają bajecznie!

W środku znajdziemy pięćdziesiąt różnych obrazków w formacie a4, które można wyrwać i kolorować lub robić to w książce. Genialne jest to, że każdą ilustrację już pokolorowaną można traktować jak małe dzieło sztuki bowiem, można je wyrwać oprawić i zawiesić na przykład w dziecięcym pokoju.
Grafiki są na tyle różne, że można je kolorować z dzieckiem. Jemu pozwolić wybrać wśród tych łatwiejszych, a rodzic może kolorować te trudniejsze. Taka forma relaksu na pewno zaprocentuje w przyszłości. Kolorowanki niesamowicie wyciszają dziecko i pozwalają mu się nauczyć sztuki skupienia, a także usprawniają motorykę.

Jeżeli jeszcze nie znacie "Inwazji bazgrołów" polecam zobaczyć je "na żywo" w księgarni:)

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka