Modowe kolorowanie - Marie Perron

Autorka: Marie Perron
Tytuł: Modowe kolorowanie
Wydawnictwo:Bardzo modne ostatnio stało się kolorowanie i wszelkie treningi antystresowe. W mediach na instagramie, na facebooku wszyscy chwalą się kolorowankami antystresowymi. Byłam ciekawa jak to działa i skusiłam się na "Modowe Kolorowanie".
Przyznam, że i mnie to wciągnęło, ale to nawet nic dziwnego bo uwielbiam kolorować!
Samych treningów antystresowych jest całe mnóstwo do wypełniania. Mi za to podoba się ta opcja, ponieważ łączy w sobie nie tylko sferę manualną ale i także estetyczną, bowiem łączyć kolory na ubraniach wcale nie jest tak łatwo!
Takie kolorowanki świetnie się sprawdzą także gdy interesujemy się modą i chcemy zobaczyć jak nam pójdzie łączenie kolorów i wzorów.

Książka wydana jest bardzo fajnie. Mamy twardą oprawę więc kolorowanie jest możliwe w każdych warunkach. Sprawnie pójdzie nawet na kolanach przy takiej grubości okładki. W środku znajdziemy całe mnóstwo przepięknych kolorowanek. Naprawdę. Wzory są CUDOWNE! Oglądałam już wiele treningów antystresowych, ale te kolorowanki są chyba najładniejsze.
Są torebki, piękne modelki, bluzeczki, kapelusze, buty i wiele innych modowych gadżetów i elementów. Łącznie jest ich aż sto!

Myślę, że taka kolorowanka spodoba się także wszystkim dziewczynkom, które chcą takich trochę "doroślejszych" kolorowanek.
Jeżeli jeszcze nie znacie to polecam! Całość jest naprawdę godna uwagi.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka