Przygodnik. 365 Dni dookoła świata z Nelą 2015/2016

Tytuł: Przygodnik. 365 Dni dookoła świata z Nelą 2015/2016
Wydawnictwo:
Rok szkolny się już zaczął ale po wszystkich wydatkach na wyprawkę, książki i wszelkie potrzebne rzeczy do szkoły, można w końcu zadbać o to, co ułatwi dziecku pobyt w szkole.
I właśnie o tym będzie dzisiejszy post.

Kto zna Nelę małą Reporterkę? Pewnie większość. Ci, którzy jeszcze nie wiedzą, nakładem Wydawnictwa Burda ukazał się kalendarz szkolny - przygodnik, który ułatwi dzieciom zapamiętanie wszelkich kartkówek czy zadań domowych, a także wprowadzi w ich życie trochę przygody!

Kalendarz jest pięknie wydany. Na początku mamy mapę świata, wstęp i skrócony kalendarz na rok 2015/2016.
Jest miejsce specjalnie przeznaczone na plan lekcji.
Co najważniejsze ten kalendarz to nie tylko miejsce na wpisywanie swoich notatek czy ważnych informacji, to książka, która pozwoli Waszym dzieciom poznać świat!

Są różne quizy, ciekawostki i zdjęcia. Dziecko samo może czytać a później szukać informacji na dany temat, który go zainteresuje. Oprócz tego w przygodniku można rysować, wymyślać, pisać i kolorować!

Na końcu zamieszczone są także naklejki do wykorzystania w kalendarzu lub w innym dowolnie wybranym przez siebie miejscu.
Super!
Mam nadzieję, że Was zachęciłam, bo ja kalendarzem jestem oczarowana i myślę, że każde dziecko taki kalendarz w swojej torbie szkolnej powinno mieć.
Polecam!


Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka