Moje śliczne - Karin Slaughter

Autorka: Karin Slaughter
Tytuł: Moje śliczne 
Wydawnictwo:
Lydia przed laty straciła siostry. Jedną w wyniku nieporozumienia rodzinnego, drugą bo zaginęła w tragicznych okolicznościach.

Po wielu latach kobieta dowiaduje się o śmierci swojego szwagra, który kiedyś próbował ją zgwałcić i właśnie ta sprawa, poróżniła siostry.

Claire to żona Paula i siostra Lydii. Jest bardzo zakochana w swoim mężu i z trudem przychodzi jej się zmierzyć z jego śmiercią.
Niestety to nie koniec przykrości, bowiem wokół Claire zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Najpierw włamanie do domu, a później reakcja policji na kasety, które znalazła w rzeczach męża.
Kobieta podejrzewa, że Paul prowadził drugie życie, które całkowicie różniło się od tego, które prowadził z nią.
Czy mężczyzna ma coś wspólnego ze śmiercią siostry kobiet?
O tym przeczytacie w książce.

"Moje śliczne" to rewelacyjna książka, która od samego początku niesamowicie wciąga czytelnika. Sama bez reszty zostałam wchłonięta w ten chory świat, który autorka przedstawiła w książce.
Zupełnie nie spodziewałam się wielu rzeczy, ale czasami autorka fundowała mi takie zwroty akcji, że naprawdę wytrącała mnie z równowagi.

Rewelacyjny styl pisania, bardzo ciekawa fabuła no i naprawdę akcja godna polecenia.
Jeżeli lubicie takie książki, która zabierają Wam kawałek dnia, bo nie potraficie się od niej oderwać to właśnie jedna z nich. Mało kiedy po tego typu książki sięgam, ale na tej się nie zawiodłam.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka