Opowiem Ci mamo. Co robią samoloty- Marcin Brykczyński, Artur Nowicki

Autorzy: Marcin Brykczyński, Artur Nowicki
Tytuł: Opowiem Ci mam. Co robią samoloty
Wydawnictwo:

 


Słuchajcie, jeżeli chcecie kupić dziecku książkę, którą na pewno się zachwyci i która zapewne nigdy się nie zniszczy, szukajcie książek z serii "Opowiem Ci mamo", ja je uwielbiam!
Są tak pięknie wydane i w dodatku tak cudownie napisane i zilustrowane, że naprawdę nie sposób przejść obok nich obojętnie.

Dziś ma dla Was kolejną już książkę z tej serii, czyli "Co robią samoloty". Dodatkowo możecie też kupić książeczkę z ćwiczeniami o samolotach, jej recenzja też będzie niebawem na blogu:)

W środku oprócz oczywiście przepięknych ilustracji znajdziecie rymowane wierszyki, które bardzo fajnie się czyta i myślę, że po kilkunastu minutach, dziecko zdoła zapamiętać kilka z nich, bo fajnie się rymują.

Książka wydana jest dokładnie tak jak pozostałe z tej serii, w dużym formacie, z twardymi, kartonowymi kartkami, więc na pewno nie zniszczą się od ciągłego oglądania. Oprócz krótkich wierszyków, są też zadania, na przykład szukanie różnic czy liczenie przedmiotów.
Ta książka jest nie tylko fajna, ale także edukacyjna. Ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność opowiadania, ale także rozwija wyobraźnię i jest super formą spędzania wolnego czasu.
Polecam!


Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka