Kocham gotować - Piotr Ogiński

Autor: Piotr Ogiński
Tytuł: Kocham gotować
Wydawnictwo:


Na tę książkę zdecydowałam się z pełną świadomością. Lubię oglądać kanał Piotrka, dlatego nie było opcji abym przepuściła jego książkę.
Nie zawiodłam się, bo oprócz super fotografii, książka zawiera też całą masę bardzo ciekawych i wartych spróbowania przepisów.
Już zaznaczyłam sobie co najpierw spróbuję. A na pierwszy ogień idzie kurczak w sosie cytrynowym. Coś czuję, że to będzie hit!

Książka została wydana w miękkiej okładce. I jeżeli chodzi o moje preferencje, wolałabym ją mieć w grubej. Mniej się niszczy i też jest bardziej stabilna. Na całe szczęście kartki są dosyć grube, więc to już trochę ratuje sytuację.
Przepisy zostały podzielone według okazji na jakie można je zrobić.
Znajdziecie wśród nich przepisy na kolację we dwoje czy też spotkania z przyjaciółki, a także na śniadania, desery czy w lato na gotowanie na świeżym powietrzu.
W moim odczuciu jest bardzo dużo super przepisów i co najważniejsze jeżeli nie czujecie się pewnie w kuchni, są oznaczenia przy przepisach co jest łatwo wykonać, a co trochę trudniej. Oprócz tego każdy przepis jest doskonale opisany, tak, że każdy da sobie radę.

Jeżeli lubicie gotować to ta książka koniecznie musi znaleźć się w Waszej kuchni.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka