Rozważna czy romantyczna - Anna Karpińska

Autorka: Anna Karpińska
Tytuł: Rozważna czy romantyczna 
Wydawnictwo:

Natalia przeszła wiele w życiu, ale zawsze mogła liczyć na swoją siostrę Nadię. Cokolwiek by się działo, ta zawsze przyjmowała ją pod swój dach.

Czytelnik poznaje Natalię w momencie, w którym teoretycznie wszystko może mieć miejsce. Ale razem z nią cofa się w czasie poznając całokształt historii, która doprowadziła ją do miejsca, w którym jest teraz.

Natalia kiedyś tworzyła piękną parę z Andrzejem, ale siedem lat związku rozpadło się w ciągu jednego dnia i nic z tym się nie dało zrobić.
Dlaczego Andrzej nie potrafił dorosnąć do roli męża i być może kiedyś ojca? Nie wiadomo.
Jednorazowa przygoda z innym, tylko upewnia Natalię, że z Andrzejem musiało się stać, to co się stało. A drugi raz do tej samej rzeki się nie wchodzi, ale czy na pewno? O tym zdecyduje los.
Już wkrótce Natalia będzie musiała zastanowić się czy będzie słuchała głosu serca czy rozumu..

"Rozważna czy romantyczna" to już kolejna książka tej autorki, którą mam przyjemność czytać. Uwielbiam jej twórczość i tym razem, choć spodziewałam się chyba większych fajerwerków na pewno się nie nudziłam.
Jest to dosyć lekka książka, ale poruszająca poważne problemy. Problemy z wychowaniem, z niespełnioną miłością, ale nie brakuje także wątków emocjonalnych tych miłosnych i związanych z przyjaźnią.
Jeżeli lubicie takie książki, które są do bólu prawdziwe to polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka