5 minutowe ciasta z kubka. Prawie 100 pysznych ciast z mikrofalówki - Jennifer Lee

Autorka: Jennifer Lee

Tytuł: 5 minutowe ciasta z kubka. Prawie 100 pysznych ciast z mikrofalówki.
Wydawnictwo:
Już dawno nie widziałam tak cukierkowej, słodkiej, pastelowo-wiosennej książki.
Ona jest ABSOLUTNIE cudowna!
Mogłabym ją oglądać godzinami i pewnie ciągle byłoby mi mało.
5-minutowe ciasta z kubka to świetna alternatywa dla wszystkich tych, którzy kochają słodkości, a niekoniecznie chcą ładować w siebie sklepowe batony czy sztuczne ciasta, ale też nie chcą piec 3 godziny ciasta, które jeszcze musi całą noc siedzieć w lodówce.
No umówmy się, mało kiedy mamy czas na taką ekstrawagancję.
Tutaj, wystarczy zmieszać wszystkie składniki, włożyć do mikrofalówki i gotowe!

W środku oprócz cukierkowych fotografii, znajdziecie około 100 przepisów nie tylko na ciasta ale i ciasteczka, do których potrzebna jest po prostu mikrofalówka, a czas niezbędny na przygotowanie to tylko 5 minut. Brzmi cudownie prawda?
A ciasta są różne, od tych czekoladowych, po jabłeczniki, cytrynowe, z karmelem, śmietankowe, owocowe, no po prostu nic tylko dziennie przez 100 dni trzeba by testować każdy przepis, dziennie jeden.

Gdyby nie to, że staram się ograniczać cukier i wszelkie słodkie rzeczy, pewnie bym wypróbowała wszystkie. Tak, muszę wybrać tylko te, gdzie nie ma dużo cukru i są w miarę mało kaloryczne, ale z tym to wiadomo, ciężko będzie.

Mimo to, uważam, że jest to i tak dużo lepsza alternatywa, niż kupne ciasto w paczce, więc jeżeli macie ochotę spróbować, polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka