Jak być glam. Przewodnik po szczęściu i urodzie - Fleur de Force

Autorka: Fleur de Force
Tytuł: Jak być glam. Przewodnik po szczęściu i urodzie.
Wydawnictwo:


To chyba jeden z lepiej napisanych i cudownie wydanych poradników. Myślę, że gdyby został jeszcze wyposażony w twardą oprawę, byłby ideałem.

To jeden z niewielu poradników, który przeczytałam od pierwszej do ostatniej strony i to z wielką przyjemnością i zaciekawieniem, bo jest tam sporo fajnych porad, przepisów czy tego typu rzeczy, które były dla mnie zaskoczeniem i których wcześniej nie znałam.

Książka ma osiem rozdziałów:
- uroda,
- włosy,
- moda,
- podróże,
- zdrowie i sprawność fizyczna,
- życie, miłość, sny i wszystko, co pomiędzy,
- youtube i blogowanie
- do moich subskrybentów.

Dwa ostatnie rozdziały były już mnie dla mnie odkrywcze, a może lepiej jak napiszę, że po prostu mało mnie interesowały, natomiast sześć pierwszych, to naprawdę świetnie opracowane porady!
Zdaję sobie sprawę, że na rynku książkowym jest już sporo tych książek, które opisują jak wybrać dobry podkład, jak ułożyć włosy itd, ale ta dodatkowo wyposażona jest w fajne porady, których wcześniej ja na na przykład nie znałam, a jeszcze wzbogacona jest o przepisy np na maseczki czy sałatki .
Bardzo fajne sa podsumowania rozdziałów. To takie zebranie całość, w 10 krótkich wskazówek, czy 10 krótkich rozwiązań. Rewelacja.

Ten poradnik można by oglądać godzinami, bo jest cudownie wydany. I myślę, że to będzie taki fajny prezent dla młodej dziewczyny, które dopiero zaczyna przygodę z makijażem, modą i takim "dorosłym" życiem.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka