Biała róża - Amy Ewing

Autorka: Amy Ewing
Tytuł: Biała róża  
Wydawnictwo:
Kończąc czytać poprzednią część, bardzo chciałam zacząć od razu kolejną. Tym razem jest nie inaczej, niestety. Piszę niestety, bo trzeba czekać, aż kolejna część będzie wydana, ale bardzo cieszy mnie to, że i ta druga już część przygód surogatek, tak fajnie została napisana.

Violet coraz gorzej znosi pobyt w domu, do którego została kupiona. Jej jedyną nadzieją jest ucieczka i pomoc Luciena, ale dziewczyna nie jest w stanie patrzeć jak jej przyjaciółka cierpi w domu obok.
Raven jest traktowana dużo gorzej i to, co się z nią dzieje bardzo źle wpływa na Violet, która całym sercem kocha swoją przyjaciółkę.

Violet nie wie jeszcze jakie będą następstwa decyzji, którą podjęła i jakie jest jej przeznaczenie, które niebawem pozna. Nie wie jeszcze jednego. Że zemsta Diuszesy będzie słodka, ale o tym dowiecie się z ostatniej strony "Białej Róży".

Obawiałam się, że druga część tej serii może być kiepska. Tak często bywa w przypadku tego typu serii, ale nic takiego się nie stało. Do samego końca książka trzymała w napięciu, choć mam takie wrażenie, że jednak pierwsza część była odrobinę lepsza. Mimo to, na pewno warto docenić rewelacyjne posunięcie Diuszesy. Choć jej nie cierpię, Autorka super wymyśliła ten wątek i naprawdę już nie potrafię się doczekać kolejnej części, co też się wydarzy.

Jeżeli jeszcze nie czytaliście to polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka