Biała róża - Amy Ewing

Autorka: Amy Ewing
Tytuł: Biała róża  
Wydawnictwo:
Kończąc czytać poprzednią część, bardzo chciałam zacząć od razu kolejną. Tym razem jest nie inaczej, niestety. Piszę niestety, bo trzeba czekać, aż kolejna część będzie wydana, ale bardzo cieszy mnie to, że i ta druga już część przygód surogatek, tak fajnie została napisana.

Violet coraz gorzej znosi pobyt w domu, do którego została kupiona. Jej jedyną nadzieją jest ucieczka i pomoc Luciena, ale dziewczyna nie jest w stanie patrzeć jak jej przyjaciółka cierpi w domu obok.
Raven jest traktowana dużo gorzej i to, co się z nią dzieje bardzo źle wpływa na Violet, która całym sercem kocha swoją przyjaciółkę.

Violet nie wie jeszcze jakie będą następstwa decyzji, którą podjęła i jakie jest jej przeznaczenie, które niebawem pozna. Nie wie jeszcze jednego. Że zemsta Diuszesy będzie słodka, ale o tym dowiecie się z ostatniej strony "Białej Róży".

Obawiałam się, że druga część tej serii może być kiepska. Tak często bywa w przypadku tego typu serii, ale nic takiego się nie stało. Do samego końca książka trzymała w napięciu, choć mam takie wrażenie, że jednak pierwsza część była odrobinę lepsza. Mimo to, na pewno warto docenić rewelacyjne posunięcie Diuszesy. Choć jej nie cierpię, Autorka super wymyśliła ten wątek i naprawdę już nie potrafię się doczekać kolejnej części, co też się wydarzy.

Jeżeli jeszcze nie czytaliście to polecam!

7 komentarzy :

 1. Ja jeszcze nie czytałam, ale dużo dobrego słyszałam o tych książkach. Okładki bardzo mi się spodobały! Mam w planach sięgnąć po serię w najbliższym czasie. Sądzę, że mi przypadnie do gustu. Pozdrawiam! :)

  www.majuskula.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ukaże się cała seria, to nie omieszkam jej nie poznać :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Okładka podobna do wielu innych :) Wydawało mi się, że książka jest kiepska, ale czytam już kolejną pozytywną recenzję i chyba sama będę musiała sprawdzić co w tej książce jest.
  Justyna z livingbooksx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. W poprzednim tygodniu doczytałam ten właśnie tytuł ;) Wrażenia z lektury mam akurat na blogu. Finał kolejny podobny do tego z tomu pierwszego - taki cliffhanger! Ciekawi mnie, jak uda się rewolucja w "Czarnym Kluczu" i czy uda się uratować osobę, która stała się obiektem zemsty Diuszesy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam i jestem zachwycona! Czekam na kolejny tom.
  Buziaki,
  modnaksiazka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja właśnie zabieram się za lekturę, mam nadzieję, ze się zachwycę :)

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka