Dotrzymana obietnica - Jill Anderson

Autorka: Jill Anderson
Tytuł: Dotrzymana obietnica 
Wydawnictwo:

 

Gdy Jill i Paul się pobierali, żadne z nich nie zakładało, że koniec ich wspaniałej miłości będzie tak tragiczny.

Jill poświęciła wszystko, aby opiekować się chorym mężem, dla którego nie było lekarstwa. Wizyty u lekarzy, pobyty w szpitalu, ciągle zmęczenie, stres i ogromny ból, nie tylko egzystencjalny ale i ten najbardziej dający się we znaki: ból spowodowany chorobą. To była ich codzienność. Później doszły kolejne nieudane próby samobójcze, aż nastał ten dzień, w którym Jill poproszona przez Paula, pozwoliła mu odejść.

Niestety nikt poza nią nie widział w tej decyzji wyzwolenia z bólu czy akceptacji woli cierpiącego i wycieńczonego już chorobą człowieka. Jill była bezdusznie przesłuchiwana, oskarżana i wytykana palcami.

"Dotrzymana obietnica" to prawdziwa wzruszająca i niezwykle zapadająca w pamięć historia, która niesamowicie daje do myślenia.
Co ja bym zrobiła na miejscu bohaterki? Ratowałabym ukochanego mężczyznę, czy uszanowała jego wolę i pozwoliła mu w końcu odejść?
Takie pytania nigdy nie mają dobrej odpowiedzi, ale jeżeli macie ochotę na naprawdę dobrą książkę, to koniecznie sięgnijcie po tę. Wiele emocji i łez, gwarantowane.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka