Buckingham za zamkniętymi drzwiami - Bertrand Meyer-Stabley

Autor: Bertrand Meyer-Stabley
Tytuł: Buckingham za zamkniętymi drzwiami
Wydawnictwo:
Tematyka tej książki jest dla mnie niezwykle interesująca. Zresztą opis również, dlatego spodziewałam się faktów, które nigdzie nie są dostępne, które zupełnie zmienią moje postrzeganie pałacu Buckingham, które mną wstrząsną. Ta książka miała zdradzać tajemnice, dziwactwa rodziny królewskiej i ich największe sekrety.

No niestety. Jeżeli też tego się spodziewacie, to możecie sobie darować tę książkę. Jedyną jej zaletą jest to, że jest ładnie wydana w twardej oprawie i że wszystkie fakty, które mogą Was zainteresować są w jednej książce, więc nie trzeba przeczytać na przykład pięciu innych.

Ja uwielbiam czytać o rodzinie królewskiej i naprawdę spodziewałam się tego, co już napisałam na górze. Niestety ta książka to zbiór suchych faktów i liczb, które są dostępne wszędzie, wystarczy tylko dobrze poszukać. Ta książka zupełnie niczego nie wniosła do tego, co już wcześniej wiedziałam, więc jestem nieco zawiedziona.

Jeżeli jednak mało wiecie o rodzinie królewskiej, a chcielibyście się czegoś dowiedzieć, to ta książka na pewno będzie dobrym początkiem do tego, aby poszerzyć swoją wiedzę. Jest fajnie napisana, choć ja wolałabym ją w nieco innej formie, mimo to dosyć dobrze się ją czyta.
Na pewno będzie to super prezent dla wszystkich tych, którzy interesują się życiem pałacu Buckingham.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka