Horror! Czyli skąd się biorą dzieci - Grzegorz Kasdepke

Autor: Grzegorz Kasdepke
Tytuł: Horror! Czyli skąd się biorą dzieci.
Wydawnictwo:

 

Uwielbiam książki Autora. Są zawsze przepięknie napisane i bardzo wartościowe. Jeżeli szukacie mądrego prezentu dla dziecka, koniecznie kupcie, którąś z książek Grzegorza Kasdepke. Ja czytałam chyba większość i jeszcze mi się nie zdarzyła żadna, która by mi się nie podobała.

Ta zaczyna się jak horror! O to pani Miłka, wychowawczyni z przedszkola połknęła dziecko! Na pozostałych z grupy pada blady strach, które z wychowanków będzie następny? Gdzie szukać schronienia? Czy pani Dyrektor jest w zmowie z panią Miłkę? Czy można jej zaufać?

Dzieci czeka jeszcze całkiem sporo przygód zanim odkryją skąd się biorą dzieci.

Ta książka będzie idealna dla wszystkich rodziców, którzy mają już dzieci, a w drodze jest kolejne. W bardzo fajny i mądry sposób jest wyjaśnione skąd się biorą dzieci. Wiadomo, że prędzej czy później dziecko chce się dowiedzieć skąd się wzięło i niektórzy nie wiedzą jak to wytłumaczyć. Tutaj w formie śmiesznej ale też pouczającej historii zostanie wyjaśniona ta kwestia.
I myślę też, że dziecko szybciej zrozumie bowiem bohaterami tej książki są dzieci w wieku przedszkolnym, więc też jego rówieśnicy.

Jeżeli macie problem z tym jak wyjaśnić dziecku skąd się biorą dzieci, koniecznie kupcie tę książkę!
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka