Mała encyklopedia domowych potworów - Stanislav Marijanović

Autor: Stanislav Marijanović
Tytuł: Mała encyklopedia domowych potworów
Wydawnictwo:

 


Odkąd mam Encyklopedię Domowych Potworów nie przestaję jej przeglądać. Jest rewelacyjna! I naprawdę jeżeli jeszcze tej książki nie znacie, musicie jak najszybciej te braki nadrobić.

Każde dziecko w swoim dorastaniu ma moment, w którym boi się różnego rodzaju potworów. A to tego z pod łóżka, albo z szafy, albo jeszcze jakiegoś innego. Tutaj znajdziecie absolutnie wszystkie możliwe domowe potwory, nawet te, których Wasze dziecko na pewno nie zna.

Ta książka, to rewelacyjny sposób na to, aby te potwory pokazać w taki fajny nieco zabawy sposób i oczywiście z przymrużeniem oka. Każdy z potworów ma swoje dziwactwa i przyzwyczajenia. Każdy jakoś się nazywa i coś go charakteryzuje. Grunt to dobrze go poznać i przestać się go bać, a może nawet wykurzyć ze swojego życia!

Prawda, że proste?
I tak poznacie Chciwuska, Kamerusa Obskurusa, Leniwca Zaspanego, Słowotoczka Niepohamowanego czy Skarżypytę Pospolitego. Fajne jest to, że oprócz tych potwornych potworów, są jeszcze takie, które drzemią w każdym z nas, na przykład wspomniany już wcześniej Skarżypyta czy na przykład Awanturella (jeden z moich ulubionych potworów w tej książce).

Do każdego członka rodziny można dopasować jednego z potworów, czasami się zdarza, że nawet kilku:)
Ta książka to nie tylko dobra zabawa, ale także analiza tego co jest dobre, a co złe w każdym człowieku. I choć Encyklopedia Domowych Potworów może na pierwszy rzut oka brzmi strasznie, uwierzcie mi jest cudowną, bardzo wartościową i pełną humoru książką.
Polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka