Po pierwsze joga - Paulina Holtz, Ewelina Godlewska

Autorki: Paulina Holtz,
Ewelina Godlewska
Tytuł: Po pierwsze joga 
Wydawnictwo:

 


Bardzo lubię Paulinę Holtz i bardzo chciałabym się w końcu wziąć za jogę. Nie wiem ile to już lat, obiecuję sobie, że zacznę uprawiać jogę. Jakoś nie potrafię się za to zabrać i po kilku zajęciach, które gdzieś kiedyś mieliśmy na studiach nie mogę się za nią zabrać. Myślałam, że ta książka może zmieni moje podejście ale nadal brak mi przede wszystkim czasu.

Mimo to, uważam, że książka jest naprawdę super wydana, tylko jeżeli jesteście w temacie zielone tak jak ja, to myślę, że lepsze na sam początek będą zajęcia z instruktorem niż sama książka.
Ale książka będzie fajnym początkiem i wprowadzeniem do jogi. Po co jest, co daje i co jest potrzebne aby zacząć.

Na samym początku mam kilka rozdziałów typowo informacyjnych czyli mały słownik, instrukcja obsługi, co potrzebne aby zacząć i tak dalej.
Kolejne rozdziały to już dokładne omówienie wszelki skrętów, pozycji czy siadów.
Na samym końcu jest też rozdział dotyczący rozgrzewki czy relaksacji.

Cała książka oprócz ogromu informacji jest doskonale uzupełniona zdjęciami, które pozwalają dokładnie zobaczyć jak dana pozycja wygląda.
Mimo to, dla kogoś kto miał do czynienia z jogą raz w życiu, albo nawet wcale nie miał z nią dp czynienia, jest to zdecydowanie za mało.

Jeżeli kręci Was joga ale szukacie póki co informacji na jej temat albo chcecie sprawdzić w domu czy to jest to, na pewno warto się tym tytułem zainteresować. Ta książka będzie też dobra dla tych, którzy chcą się dokształcić albo poznać nowe pozycje.
Ja na pewno nie zniechęcam się i myślę, że w końcu znajdę czas i spróbuję jogi tak na poważnie. Póki co jestem świetnie wyedukowana:)
Polecam!Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka