Malownicze. Nadzieje i marzenia - Magdalena Kordel + konkurs dla WAS i zniżka!

Autorka: Magdalena Kordel
Tytuł: Malownicze. Nadzieje i marzenia
Wydawnictwo:

 

To moje pierwsze spotkanie z serią "Malownicze" więc znów serię książek zaczynam czytać praktycznie od tyłu. No nic. Przyznam się Wam, że poczytałam nieco recenzji żeby wiedzieć o co w całej serii chodzi, ale i tak uważam, że sporo straciłam czytając ją od końca.

Magda, usiłuje pogodzić bycie matką, bizneswoman i narzeczoną. Niezbyt jej to wychodzi i w opiece nad dziećmi i ogarnianiem całego chaosu pomaga jej mama. Kobieta jest zdziwiona jak łatwo rodzicielce to przychodzi, podczas gdy jej wszystko się wali na głowę.
Do tego dochodzi niezałatwiona sprawa ze spadkiem i kłopoty z Michałem, który nagle oznajmia jej, że tak naprawdę wcale nie jest wolny.
Jak kobieta poradzi sobie z tą informacją, oraz jaki spadek czeka na nią we Francji?

"Nadzieje i marzenia" to czwarta część serii "Malownicze" i myślę, że nie ostatnia, przynajmniej tak wnioskuję po zakończeniu tej części.
Najbardziej z tej książki zainteresowała mnie historia Basi i Janusza, przodków Magdy i przyznam, że akurat tę część czytałam z wypiekami na twarzy. Czarownice, zabobony i wojna, wszystko to sprawiło, że te fragmenty były naprawdę niesamowite.
Fabuła samej książki jakoś mnie nie powaliła, ale myślę, że wynika to z mojej nieznajomości poprzednich części więc tym się nie sugerujcie.
Jeżeli czytaliście poprzednie części, warto skusić się i na tę.

__________________________________________________________________________________

I dwa ogłoszenia związane z książką. Specjalnie dla Was mam zniżkę upoważniającą do zakupu
książek z serii Malownicze aż 33% taniej! I aż 60% taniej książkę Uroczysko
Podczas zakupu wystarczy wpisać w polu kod rabatowy hasło:NADZIEJE 
http://www.znak.com.pl/marzenia


Jeżeli na ten miesiąc jesteście już pod kreską i zakupy książkowe zostały już zrobione możecie wygrać 2 egzemplarze książki "Nadzieje i marzenia".

Wystarczy:
- zostawić komentarz pod tym postem z odpowiedzią na pytanie.
"Gdyby okazało się, że odziedziczyłaś/odziedziczyłeś malowniczy dworek w górach, jaki byłby Twój następny krok? Szybka przeprowadzka czy jeszcze szybsza sprzedaż?"
- poinformujcie również swoich znajomych o trwających konkursie. Info wraz z grafiką można opublikować na fb, instagramie, twitterze czy google + lub po prostu na blogu. Wybierzcie jedno z miejsc i dajcie znać czytelnikom!
- konkurs zostanie rozwiązany 5 czerwca. Zapraszam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka