Opowiem Ci mamo. Co robią koty - Nikola Kucharska

Autorka: Nikola Kucharska
Tytuł: Opowiem Ci mamo. Co robią koty 
Wydawnictwo:

 


Dokładnie na to liczyłam, że w serii "Opowiem Ci mamo" pojawi się książka o kotach.

Uwielbiam koty! Sama mam dwa i radość jaką dają dwa takie małe, czteronożne sierściuchy jest ogromna.
Nieźle się uśmiałam czytając tę książkę i naprawdę już na samym początku recenzji mogę Wam ją z czystym sumieniem polecić.

Początek książki to taki wieczorek zapoznawczy, na którym poznamy wszystkich bohaterów książki, a także zobaczycie wszystkie pozycje w jakich śpi kot. Mogę stwierdzić, że kilku tutaj nie ma, albo moje koty są jakieś inne:D

Na kolejnych stronach znajdziecie test "czy powinienem adoptować kota". Mi oczywiście wyszło, że powinnam adoptować kolejne koty, bo dwa to zdecydowanie za mało:D
Jak to w tej serii książek bywa, są fajne zabawy, labirynty, zagadki typu znajdź różnicę, a także coś co jest zdecydowanie najlepsze w tej książce, czyli co w kocie siedzi.


Na pewno nikt z was tego nie wie, że kot ma zapasowy brzuch, a także syndrom drapania mebli. Moje koty na pewno ten syndrom mają razy 3.

 
Jest też transformator żywności w nawóz, czy ośrodek niepohamowanej miłości do pudeł. W moich kotach jest też ośrodek niepohamowanej miłości do wszelkich siatek.


Jeżeli jeszcze nie znacie tej książki, a macie kota bądź chcecie zaadoptować to polecam koniecznie się w nią zaopatrzyć. Jest genialna.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka