Zemsta - Katarzyna Michalak

Autorka: Katarzyna Michalak
Tytuł: Zemsta
Wydawnictwo:

 

Długo przyszło nam czekać na kontynuację "Mistrza".
Zerknijcie na datę, kiedy powstała ta recenzja, bo to niesamowite, ile czasu już minęło!

Fajnie było powrócić do mafijnego świata Raula, natomiast za nic w świecie nie jestem usatysfakcjonowana i muszę stwierdzić, że jestem wręcz oburzona, że Autorka jak torpeda przebiegła po całej akcji.. no cóż.

Marie Solay to dziewczyna, która wiele znaczy dla Raula. Ona pewnie nigdy by się o tym nie dowiedziała, gdyby nie śmierć rodziców. Sama, jest teraz w wielkim niebezpieczeństwo i to właśnie z tego powodu Raul musiał powrócić do żywych.
Ale nie jest to jedyny powód, dla którego musiał się ujawnić. Ktoś go wydał. Tylko kto?
Komy może ufać, a komu już nie?
Mężczyzna jest gotowy na to aby się zemścić. Nie wie tylko, że los szykuje dla niego wiele niespodzianek, które nigdy nie miały się wydarzyć.

"Zemsta" niestety nie dorównuje "Mistrzowi", o czym stwierdzam z przykrością. Wszystko działo się zdecydowanie za szybko i było bardzo chaotyczne, czego w książkach bardzo nie lubię. Mimo to, cieszę się, że ta kontynuacja powstała, chociaż po tym jak skończyłam czytać, znów zmieniłam zdanie za sprawą zakończenia, no ale nie można mieć wszystkiego prawda?

A Wy co sądzicie o tej części? Ze swojej strony polecam. Czytało się szybko i przyjemnie i chociaż bardzo mi smutno, że historia tak się kończy, to warto było poznać Tris i Marie, a także Weronikę czy Daniela.
 
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka