Były sobie świnki trzy - Olga Rudnicka

Autorka: Olga Rudnicka
Tytuł: Były sobie świnki trzy 
Wydawnictwo:

  

Olga Rudnicka jako pisarka dała się już poznać czytelnikowi z różnych stron. Mimo to, uważam, że takie powieści jak ta, są jej znakiem charakterystycznym. Dobry humor, plus jakaś kryminalna intryga i jest książka, której nie da się odłożyć tak szybko na półkę.

Jola, Marta i Kama to dobre przyjaciółki. Oprócz przyjaźni łączą je jeszcze dwie rzeczy, bogaci mężowie i chęć pozbycia się ich. Gdy więc zostaje postawiony krzyżyk na każdym z nich, rozpoczyna się planowanie, który pierwszy pójdzie do piachu. Nie jest to takie proste, bo kobiety raz, że muszą pozbyć się mężów bez zwracania na siebie uwagi, a dwa, że muszą coś z tego mieć. Trzeba wybadać czy też mężczyźni nie zostawią je bez grosza przy duszy...w końcu nie o to w tym chodzi.

"Były sobie świnki trzy" to książka tak nieprawdopodobna, że naprawdę nie trzeba nic więcej dodawać. Doskonały humor i intryga, która praktycznie wykonała się sama, sprawiają, że akcja nawet na moment nie zwalnia.

Jeżeli lubicie takie charakterne książki z dobrą fabułą, różnorodnością bohaterów i z dużą dawką humoru to jestem pewna, że ta także Wam się spodoba.
Ze swojej strony polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka