Pierwsza przychodzi miłość - Emily Giffin

Autorka: Emily Giffin
Tytuł: Pierwsza przychodzi miłość
Wydawnictwo:

 

Josie i Meredith miały kiedyś brata - Daniela. Ich życie może potoczyłoby się inaczej gdyby nie to, że zginął w wypadku samochodowym.
Ten dzień był jednym z najbardziej tragicznych w ich życiu.
Josie do tej pory nie potrafi poradzić sobie z poczuciem winy. Choć kobieta marzy o posiadaniu dziecka nie potrafi znaleźć odpowiedniego dla siebie mężczyzny. Ciągle wspomina nieudany związek z Willem. Najgłębsza relacja łączy ją z najlepszym przyjacielem Gabem, czego nikt w rodzinie nie potrafi zrozumieć.

Meredith zaś zastanawia się czy małżeństwo z Nolanem było dobrą decyzją. Choć mają córkę Harper, kobieta uważa, że coś w życiu straciła. Według niej, praca, którą wykonuje nie jest satysfakcjonująca, a życie które prowadzi nie uszczęśliwia jej.
Postanawia powiedzieć o tym mężowi, ale boi się nie tylko jego reakcji ale też reakcji rodziny.

Czy kobiety będą mogły ułożyć sobie życie? Czy miłość można znaleźć, a może przychodzi do nas sama?

Przyznam, że książka pochłania bez reszty. Jak już się zaczęło to trudno jest ją odłożyć na półkę. Niestety cały pozytywny odbiór zabrał mi koniec książki, który jest na tyle otwarty, że zwiastuje albo kontynuację, albo też taki ma być. Jeżeli to drugie to będę bardzo niezadowolona. Natomiast jeżeli kontynuacja jest planowana to super i bardzo chętnie ją przeczytam.
Bardzo zżyłam się z głównymi bohaterkami i chciałabym poznać ich dalsze losy, jestem baaaaaardzo ciekawa co będzie dalej.

Uwielbiam tego typu książki i jeżeli też lubicie takie powieści z tajemnicą rodziną to koniecznie sięgnijcie po ten tytuł. Jestem pewna, że się nie zawiedziecie.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka