Tajemnica Black Rabbit Hall - Eve Chase

Autorka: Eve Chase
Tytuł: Tajemnica Black Rabbit Hall 
Wydawnictwo:

 

 Książka jest reklamowana jako "idealna powieść dla czytelniczek V.C Andrew" ja uwielbiam jej książki, więc MUSIAŁAM ją przeczytać.

Black Rabbit Hall to stary dwór, w którym Nancy wraz z mężem i czwórką swoich dzieci: Amber, Toby'm, Kitty i Barney'em spędza czas. Choć nie mieszkają tu na stałe, to jednak większą część roku, uwielbiają spędzać w tym starym domostwie.
Wszystko zmienia się gdy Nancy ginie w wyniku nieszczęśliwego wypadku.
Dom jakby umiera z nią, a Hugo - jej mąż, nie potrafi sobie poradzić nie tylko z żalem po śmierci żony, ale także z dziećmi.
Gdy do wielkiego domostwa wprowadza się Caroline, drugi raz wszystko staje na głowie, a kolejna tragedia wisi w powietrzu.

Trzydzieści lat później, Lorna, szuka idealnego miejsca na swoje wesele i tak trafia do sfatygowanego czasem starego domostwa. Wkrótce okazuje się, że mieszkająca w nim pani Alton ma coś ważnego kobiecie do przekazania, a różne rzeczy, które znajduje w tym starym domu, wydają jej się dziwnie znajome. Czy kobieta jest jakoś związana z Black Rabbit Hall?
Co stało się w domu i gdzie podziały się wszystkie dzieci Nancy?
Odkryjcie sami tajemnicę Black Rabbit Hall.

Książkę czyta się wyśmienicie i przyznam, że uwielbiam takie książki, w których stare dwory i ich historia jest tak zajmująca, a klimat książki zachwyca czytelnika.
To jest to co kocham w książkach.
Cała historia jest bardzo zajmująca i jestem pewna, że tak jak i ja, podczas czytania będziecie mieć wypieki na twarzy. Jeżeli planowaliście przeczytać, a jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie to zmieńcie!
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka