Dziewczyna z drużyny - Miranda Kenneally

Autorka: Miranda Kenneally
Tytuł: Dziewczyna z drużyny 
Wydawnictwo:

 

Życiową pasją Jordan jest sport, a konkretnie futbol. Choć tej pasji nie popiera ojciec, Jordan świetnie sobie radzi na boisku zarówno jako gracz, jak i kapitan drużyny.
Wszystko zmienia się gdy do zespołu dochodzi Ty. Przystojny i czarujący, świetny zawodnik, który gra dokładnie na tej pozycji co Jordan.
Dziewczyna wie, że musi dać z siebie wszystko, aby nie dać wykopać się ze swojej pozycji, a przy tym nie stracić głowy, dla nowego członka zespołu.

Koleżankę z drużyny bardzo dopingują pozostali gracze, w tym jej najlepszy przyjaciel Sam. Motywuje przyjaciółkę i wspiera we wszystkich jej decyzjach. Czy Jordan da radę dostać się do wymarzonego collegu? Czy da się zapanować nad sercem i rozumem?

"Dziewczyna z drużyny" to bardzo przewidywalna historia dla fanów futbolu. Sporo się tam opisuje różnych akcji, o których ja nie mam zielonego pojęcia, są także przytaczane różne futbolowe hasełka czy sytuacje na meczach. Przeciętny czytelnik może się trochę nudzić przy tego rodzaju opisach, ale jakoś przez nie przebrnęłam. Sama historia jest iście wakacyjna. Lekka, przyjemna i przewidywalna. Taka idealna na plażę.
Jeżeli macie ochotę przeczytajcie.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka