Malowanka do nauki języka angielskiego z ćwiczeniami - Beata Pawlikowska

Autorka: Beata Pawlikowska
Tytuł: Malowanka do nauki języka angielskiego z ćwiczeniami
Wydawnictwo:

 


Książka pozornie wygląda na zwykłą edukacyjną pozycję do nauki angielskiego. Otóż muszę Was uświadomić, że wcale tak nie jest.
Ja książką jestem zachwycona z kilku powodów.
Mamy tutaj naukę połączoną z zabawą. Do dyspozycji mamy uroczą kolorowankę, którą należy pokolorować i część edukacyjną.
Oprócz słówek, które możemy powtarzać podczas kolorowania, mamy krótkie sentencje od Autorki, które niejako są takim słowem dla każdego z nas na dany dzień lub chwilę.
Dodatkowo każde angielskie słowo jest też zapisane fonetycznie jak powinno się je wymawiać, co znacznie ułatwia naukę nawet tym, którzy nigdy w życiu nie mieli styczności z językiem angielskim.

Każdą kartkę można dodatkowo wyrwać, dzięki temu łatwiej będzie się kolorowało obrazki.
Warto dodać, że każda zawarta w książce kolorowanka jest ręcznie narysowana przez Autorkę. To bardzo osobista, a jednocześnie wspaniała pozycja!

Super są też ćwiczenia, w których należy przetłumaczyć dane frazy i przeczytać je na głos. Dzięki temu oswajamy się z brzmieniem danych słów i ich zapisem.
Jeżeli chcecie zacząć naukę angielskiego lub też po prostu wzbogacić nieco swoje słownictwo, a przy okazji się odprężyć to polecam ten tytuł jak najbardziej!


Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka