Dzień cudu - Wioletta Sawicka

Autorka: Wioletta Sawicka
Tytuł: Dzień cudu 
Wydawnictwo:

 

Hanka nigdy nie miała łatwo. Patologiczna rodzina, bracia, którzy jej nie rozumieli i trudne życie. Do tego małżeństwo z rozsądku brak miłości i jakby tego było mało rak.
Gdy dowiaduje się, że jest umierająca jej świat się zawalił.

Do tej pory nic jej się nie udawało. Nie miała cudownego dzieciństwa i kochającej mamy. Nie przeżyła prawdziwej miłości, nie była nawet na prawdziwej randce. Całe życie Hanki to jedna wielka pomyłka. Jej choroba jest tylko zwieńczeniem całości.

Wszystko zmienia się gdy kobieta poznaje Piotra. W końcu jest ktoś kto chce o nią walczyć i się o nią troszczyć. Niestety, ona wie, że jej czas minął. Na miłość jest za późno.
Czy Piotr da radę pokrzyżować plany Hanki? Czy zdoła odnaleźć drogę do jej serca?

"Dzień cudu" to wspaniała książka, która pokazuje jak kruche i ulotne jest życie. Pozwala docenić to, że tu i teraz jesteśmy zdrowi i mamy obok siebie kogoś kto się o nas troszczy, kto powie, że nas kocha i poda szklankę gorącej herbaty albo okryje nas kocem. Ta książka pokazuje również jak ważne jest dzieciństwo i jak nas kształtuje.
Czyta się ją naprawdę bardzo dobrze i jeżeli chcecie przeczytać książkę, którą zapamiętacie na długo, polecam ten tytuł.
Wynika z niej jasny i prosty przekaz, że  na zmianę nigdy nie jest za późno, nawet w obliczu śmierci!
 
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka