Między wierszami - Tammara Webber

Autorka: Tammara Webber
Tytuł: Między wierszami 
Wydawnictwo:

 


Reid choć ma dopiero 18 lat osiągnął już duży zawodowy sukces. Jest gwiazdową filmową, za którą szaleją wszystkie dziewczyny. Do szczęścia brakuje mu tylko prawdziwej miłości i kochającej rodziny.

Emma karierę ma dopiero przed sobą. Gdy pozytywnie przechodzi casting do roli Lizabeth z doskonale zapowiadającej się produkcji, dziewczyna wie, że być może otworzą się przed nią drzwi kariery. Emma ma grać u boku Reida, więc wkrótce staje się obiektem zazdrości wszystkich fanek chłopaka.

Między tym dwojgiem od początku wyczuwalna jest chemia. Choć Emma jest młoda i niedoświadczona jej serce delikatnie bije dla kogoś innego. Reid natomiast obrał sobie za cel Emmę i nie zamierza odpuścić.
Czy tym dwojgu pisana jest miłość? A może los przygotowuje dla nich inny scenariusz?

"Między wierszami" to w moim odczuciu jedna z gorszych książek Autorki. Niestety ale zarówno akcja jak i głowni bohaterowie zupełnie mnie nie porwali. No może z wyjątkiem Grahama, który jest chyba najlepszy z całej tej trójki.
Nie polubiłam Emmy. Nie wiem czemu, a Reid był jeszcze gorszy. No zdecydowanie książka nie dla mnie. Ani akcja porywająca, ani bohaterowie. No nie.
Jestem nieco rozczarowana i naprawdę z trudem doczytałam do końca.
Mało kiedy tego typu książki mnie rozczarowują bo zaczynając czytać wiem na co się piszę, ale tym razem nie było w tej książce niczego zaskakującego, a gdy dodamy do tego jeszcze wkurzających bohaterów i brak akcji mamy mały koszmarek.

A Wy co o niej sądzicie? Czytał ją ktoś z Was?

2 komentarze :

  1. Nie czytałam tej książki, ani żadnej innej tej autorki. Po Twojej recenzji nie zamierzam tego zmieniać. Czasami zdarzają się takie lektury, przez które nie możemy przebrnąć, dlatego fajnie że jest taka blogosfera i każda książkę można dobrać do swojego gustu, aby nie tracić czasu na takie "koszmarki" :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie czytałam i w związku z tą recenzją chyba raczej nie przeczytam.

    OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka