Między wierszami - Tammara Webber

Autorka: Tammara Webber
Tytuł: Między wierszami 
Wydawnictwo:

 


Reid choć ma dopiero 18 lat osiągnął już duży zawodowy sukces. Jest gwiazdową filmową, za którą szaleją wszystkie dziewczyny. Do szczęścia brakuje mu tylko prawdziwej miłości i kochającej rodziny.

Emma karierę ma dopiero przed sobą. Gdy pozytywnie przechodzi casting do roli Lizabeth z doskonale zapowiadającej się produkcji, dziewczyna wie, że być może otworzą się przed nią drzwi kariery. Emma ma grać u boku Reida, więc wkrótce staje się obiektem zazdrości wszystkich fanek chłopaka.

Między tym dwojgiem od początku wyczuwalna jest chemia. Choć Emma jest młoda i niedoświadczona jej serce delikatnie bije dla kogoś innego. Reid natomiast obrał sobie za cel Emmę i nie zamierza odpuścić.
Czy tym dwojgu pisana jest miłość? A może los przygotowuje dla nich inny scenariusz?

"Między wierszami" to w moim odczuciu jedna z gorszych książek Autorki. Niestety ale zarówno akcja jak i głowni bohaterowie zupełnie mnie nie porwali. No może z wyjątkiem Grahama, który jest chyba najlepszy z całej tej trójki.
Nie polubiłam Emmy. Nie wiem czemu, a Reid był jeszcze gorszy. No zdecydowanie książka nie dla mnie. Ani akcja porywająca, ani bohaterowie. No nie.
Jestem nieco rozczarowana i naprawdę z trudem doczytałam do końca.
Mało kiedy tego typu książki mnie rozczarowują bo zaczynając czytać wiem na co się piszę, ale tym razem nie było w tej książce niczego zaskakującego, a gdy dodamy do tego jeszcze wkurzających bohaterów i brak akcji mamy mały koszmarek.

A Wy co o niej sądzicie? Czytał ją ktoś z Was?

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka