Rok w przedszkolu - Przemysław Liput

Autor: Przemysław Liput
Tytuł: Rok w przedszkolu
Wydawnictwo:

 

To jedna z tych książek, którą powinno mieć absolutnie każde dziecko. I nie przesadzam, bowiem bohaterowie "Rok w przedszkolu" czego jestem pewna, staną się najlepszymi towarzyszami Waszego dziecka, na długie godziny.

Już na samym początku książki przedstawiona jest cała grupa dzieci ze "Słonecznego przedszkola". Poznacie nie tylko ich imiona ale także zainteresowania.

 Na kolejnych stronach zobaczycie dwanaście różnych aranżacji sali przedszkolnej, które wprowadzą dziecko w życie przedszkolne. Dwanaście plansz symbolizuje dwanaście miesięcy, a więc krok po kroku będziemy towarzyszyć dzieciom ze "Słonecznego przedszkola" w najważniejszych nie tylko przedszkolnych uroczystościach.
Jak widzicie książka jest niesamowicie kolorowa. Każde dziecko może ją przeglądać samodzielnie, wymyślając historię i oglądając co robią dzieci, a także z rodzicem, który pomoże dziecku w interpretacji ilustracji.
Dzięki tej książce dziecko nie tylko ma okazję zobaczyć jak wygląda życie w przedszkolu, ale także ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność opowiadania, a także wyobraźnię.
Oprócz tego, na każdego czeka mnóstwo dobrej zabawy przy odkrywaniu detali ilustracji, a jest ich całe mnóstwo.

Jeżeli jeszcze nie znacie tej książki polecam Wam ją kupić! Jest cudowna:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka