Aż po grób - Sara Shepard

Autorka: Sara Shepard
Tytuł: Aż po grób 
Wydawnictwo:

 

Całkiem niedawno skończyłam czytać serię "Pretty Litte Liars". Seria "Gra w kłamstwa" również jest autorstwa Sary Shepard i z przyjemnością ją kontynuuję, bo wciąga równie mocno, a może nawet bardziej niż ta poprzednia. Choć jest oparta na podobnym motywie co tamta, to historia jest zupełnie inna.

Emma nadal udaje Sutton. Nie jest jej to na rękę, bo chciałaby być w końcu sobą.  Na domiar złego w mieście pojawia się także biologiczna matka dziewczyn - Becky, która wygląda nie tylko na chorą ale i nieco szaloną. Dziewczyna poważnie zastanawia się czy to matka nie zabiła jej siostry. Nową osobą w mieście jest także Celeste, która sprowadza na Emmę wiele kłopotów przewidując niebezpieczeństwo i rozpowiadając o aurze dziewczyny w szkole. Emma i przyjaciółki wznawiają grę w kłamstwa aby odegrać się na Celeste, ale czy dziewczyna nie ma racji?
Kto zabił Sutton i jak długo Emma będzie musiała ją udawać? Niektórzy już zauważyli dziwną zmianę w dziewczynie, a to dopiero początek kłopotów.

"Aż po grób" to kolejna dobra część i nie mogę się doczekać aż zacznę czytać kolejną. Z seriami niestety tak jest. Chciałoby się przeczytać wszystkie za jednym zamachem aby nie czekać na rozwinięcie akcji, kolejnych kilka miesięcy.
Jeżeli jeszcze nie znacie tej serii, polecam Wam przeczytać:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka