Kolejny rozdział - Agata Kołakowska

Autorka: Agata Kołakowska
Tytuł: Kolejny rozdział
Wydawnictwo:

 

Kalina nigdy nie sądziła, że osiągnie sukces. To zawsze jej siostra Alina była w centrum uwagi, a ona taka niepozorna z dnia na dzień została gwiazdą - poczytną Autorką książek.
Wywiady, zdjęcia, autografy. To wszystko nieco przerosło Kalinę, ale mąż dzielnie pomaga jej nie tylko w obowiązkach domowych, ale jest także oparciem w trudnych chwilach.

Maciej to redaktor Kaliny. Kobieta doprowadza go do szału tym, że po ostatniej klapie jaką okazała się jej książka, zwleka z oddaniem kolejnej powieści. Dodatkowo w życiu również mu się nie układa. Po tragedii, którą przeżył, nie potrafi zaangażować się związek, ani zapomnieć o tym co się stało.

W życiu tych dwojga wszystko zmienia się gdy Maciek na swoją skrzynkę internetową, dostaje pierwszy rozdział książki od tajemniczego autora XYZ.
O dziwo, jak na nieznajomego bardzo dużo wie o życiu Maćka i jak się później okazuje również i Kaliny.
Zresztą bohaterami jego książki są Karina i Marcin więc nieprzypadkowo i imiona się zgadzają.

Kim jest XYZ? I dlaczego dręczy ich w taki sposób?
Zaczyna się typowanie wśród rodziny i przyjaciół tego, kto za tym stoi. A tym dwojgu przyjdzie zmierzyć się z przeszłością i z sekretami, o których chcieli zapomnieć.

"Kolejny rozdział" to znów doskonała książka Autorki. Naprawdę. Z czystym sumieniem Wam ją polecam, bo ja nie potrafiłam się od niej oderwać. Od samego początku tak wciąga!
To tak jakby książka w książce i jest świetnie napisana!
Nie mogę się do niczego przyczepić i nawet nie chcę, bo to jedna z lepiej napisanych książek w ostatnim czasie.

Jeżeli mieliście ją w planach to koniecznie przeczytajcie!

 
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka