Chłopak, który chciał zacząć od nowa - Kirsty Moseley

Autorka: Kirsty Moseley
Tytuł: Chłopak, który chciał zacząć od nowa 
Wydawnictwo: 

 

 
Jamie nigdy w życiu nie miał łatwo. Po kilku latach odsiadki w końcu wyszedł na wolność i nie zamierza wracać do poprzedniego życia. Gdy na swojej drodze spotyka Ellie, wie, że wszystko zaczyna się powoli układać. Wkrótce znajduje pracę i mieszkanie. To więcej niż oczekiwał. Pewnie wszystko byłby nadal w porządku gdyby nie to, że w najmniej odpowiedniej chwili to właśnie jego dawne życie się o niego upomniało.

Najpierw ktoś go okrada ze wszystkich oszczędności, a nieco później okazuje się, że jego matka narobiła długów u osób, które nie lubią czekać na ich zwrot.
Powrót Jamiego na złą drogę jest już tylko kwestią czasu, tylko co z Ellie?
Czy miłość tych dwojga przetrwa? Czy Jamie przyzna się Ellie co robi i jaką ma przeszłość?

"Chłopak, który chciał zacząć od nowa" to książka, która opowiada trudną historię pięknej, młodej i jakże na swój sposób dojrzałej miłości. Czyta się ją bardzo szybko i aż żałuję, że już teraz nie mogę sięgnąć po kontynuację losów głównych bohaterów.

Polubiłam zarówno Jamiego za jego dobre serce, jak i Ellie za jej oddanie.
Jeżeli chcecie przeczytać książkę lekką ale nie infantylną, to polecam Wam ten tytuł.  Ja już teraz powoli wypatruję kontynuacji czyli książki o tytule: "Chłopak, który o mnie walczył".
A Wy macie w planach tę książkę? A może właśnie ją czytacie?
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka