Flirt roku - Jennifer Echols

Autorka: Jennifer Echols
Tytuł: Flirt roku 
Wydawnictwo: 

 


Tia Cruz to na pierwszy rzut oka dziewczyna, która nie lubi zobowiązań, odpowiedzialności i szkoły. Uwielbia za to imprezować, poznawać chłopaków na jedną noc i generalnie do wszystkiego ma luźny stosunek. To wszystko tylko pozornie tak wygląda, bowiem w rzeczywistości dziewczyna jest bardzo mądra, tylko nie chce aby ktokolwiek przyznał jej łatkę takiej dziewczyny.

Gdy do miasteczka przeprowadza się Will, wszystko się zmienia.
Tia, od początku stawia sprawę jasno. Nie chce mieć chłopaka. Interesuje ją luźny układ, natomiast z takiego rozwiązania nie jest zadowolony Will, który chciałbym związać się na stałe.
Gdy Tia i Will zostają naznaczeni tytułem "Flirt roku" niezbyt im się to podoba. Will ma jasne plany na przyszłość, a taki tytuł na pewno nie spodoba się jego rodzicom. Tia natomiast, z każdym dniem po cichu zakochuje się w Willu, ale za nic w świecie się do tego nie przyzna, nawet sama przed sobą.
Czy tym dwojgu jest pisana wspólna przyszłość?

"Flirt roku" to w mojej ocenie jedna z gorszych książek Autorki, nad czym bardzo ubolewam, bo bardzo lubię jej lekkie opowieści dla młodzieży.
Tym razem niestety było nieco nudno i przewidywalnie. Na ogromny plus za to zasługuje cała otoczka bębnowa. Nie pisałam o tym wcześniej, ale Tia i Will należeli do sekcji bębniarzy i to naprawdę super sprawa. Wszelkie opisy jak wyglądały próby, walka o tytuł kapitana, te wątki były naprawdę ciekawe. Dodatkowo okładka! Jest absolutnie przepiękna!

Jeżeli macie ochotę przeczytajcie, ja natomiast zastanowię się czy sięgać po kolejne części z tej serii.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka