Światło w cichą noc - Krystyna Mirek

Autorka: Krystyna Mirek
Tytuł: Światło w cichą noc
Wydawnictwo:

 

Magda i jej bracia - Michał i Bartek nie poznali co to smak świąt. Odkąd w magiczny wigilijny wieczór zginęli ich rodzice, święta nigdy nie były w ich domu obchodzone.
W tym roku ma się to zmienić bowiem Magda zakochała się w mężczyźnie, który ponad wszystko ceni sobie wartości i tradycje.
Dziewczyna zastanawia się czy budowanie takiego związku opartego na kłamstwie ma sens, jednak nie chce przed świętami tłumaczyć dlaczego nie obchodzi świąt. Bracia włączają się w przygotowania i powoli wszystko zmierza ku dobremu.
Inaczej jest u Antka, który nie dość, że ma złamane serce to jeszcze boryka się z demonami przeszłości.
Zbliżające się święta, a także babcia Kalina jakoś pozwalają mu egzystować ale napływające wspomnienia nie dają o sobie zapomnieć.
Czy Magda dobrze wybrała mężczyznę do wspólnego życia? Czy Antek odnajdzie wreszcie spokój i na dobre rozliczy się z przeszłością?

"Światło w cichą noc" to piękna opowieść przede wszystkim o przygotowaniach do świąt, ale nie tylko. Cudownie opowiedziana historia ludzi, którzy gdzieś się w życiu pogubili i szukają swojego miejsca na ziemi. Całość jest tak pięknie świąteczna, że aż chciałoby się już poczuć zapach domowych pierników i gałązek świerku.

Jeżeli lubicie tego typu książki to myślę, że ta się Wam spodoba. Ja nie mogę doczekać się dalszych losów bohaterów!


 
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka