Siostrzyczka - Sue Fortin

Autorka:  Sue Fortin
Tytuł: Siostrzyczka
Wydawnictwo:Claire zawsze miała tylko mamę, męża i dwie córeczki. Zawsze brakowało im jednej osoby - Alice, którą w dzieciństwie zabrał ze sobą jej ojciec i nigdy z nią nie wrócił.
Kobieta całe swoje życie poświęciła na szukanie siostry aż w końcu ją znalazła.
Alice przyjeżdża do domu rodzinnego i wszystko się zmienia. Matka obu kobiet jest szczęśliwa, że w końcu ma drugą córkę przy sobie. Claire za to nie ufa kobiecie, która jest jej siostrą. Alice ubiera się tak samo jak Claire, spędza czas z jej córkami i mężem. Kobieta ma wrażenie, że siostra chce odebrać jej życie. Najgorsze jest to, że nie ma wsparcia ani w marce ani w mężu. Czy Alice rzeczywiście jest tym za kim się podaje, a może to Claire zwariowała?

"Siostrzyczka"to thriller psychologiczny, który nie trzyma od początku w napięciu ale za to gdy już zacznie się tam dziać, nie można się od książki oderwać.
Przez pierwsze pół książki naprawdę trudno było mi się w nią wgryźć. Była lekko nudna i przewidywalna i choć od początku wiedziałam jak może się to skończyć, to jednak dałam się wciągnąć w wir akcji i gdy zaczęło dziać wpadłam jak śliwka w kompot.
Lubię takie rodzinne historie i ta naprawdę jest warta uwagi. Jeżeli też lubicie takie książki koniecznie przeczytajcie!

 
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka