Światło o poranku - Krystyna Mirek

Autorka: Krystyna Mirek
Tytuł: Światło o poranku
Wydawnictwo:Antek i Bianka są na dobrej drodze aby zostać najlepszymi przyjaciółmi, właściwie to już nimi są. Łączą ich więzy krwi, ale fakt, że stali się sobie bliscy wprawia w doskonały nastrój ich babcię Kalinę. Dobrze dzieje się również w domu obok, bo rodzeństwo Magda, Michał i Bartek też zdają się wychodzić na prostą.
Niestety to wszystko tylko pozory, bo w rzeczywistości jest inaczej. Bianka martwi się o swoją mamę i życiem w Krakowie, które niebawem będzie musiała porzucić, jest też nieszczęśliwie zakochana.
Antek kocha się w Magdzie, ta zaś roztrząsa zerwanie z Konstantym. Michał wzdycha z ukrycia do ukochanej, która nie zwraca na niego uwagi, a Bartek jak to Bartek, żyje z dnia na dzień.
Wszystko co wydarzy się na kartkach tej książki całkowicie zmieni ich życie.

"Światło o poranku" to kontynuacja książki "Światło w cichą noc" i bardzo przyjemnie było mi wrócić do losów bohaterów. Nawet nie wiedziałam, że tak bardzo tęskno mi za przytulną kuchnią babci Kaliny i za kłopotami naszych bohaterów, które choć wydają się poważne to w kuchni u babci Kaliny zdają się nie istnieć.
Jeżeli czytaliście pierwszą część, koniecznie musicie przeczytać drugą.
 Polecam!


 
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka