Gra planszowa Głodostwory

Tytuł: Głodostwory

Wydawnictwo:

 

Co zawiera pudełko?

W pudełku znajdziemy jedną dwuminutową klepsydrę, 64 karty dań i 24 karty akcji. Do tego 21 kart głodostworów i jedną kartę szefa kuchni. Wszystko zapakowane w karton wraz z instrukcją gry.
Gra przeznaczona jest dla 3-6 graczy w wieku 8-108 lat, a czas jednej rozgrywki to 15 minut.Na czym polega gra?

Celem gry jest jak najszybsze nakarmienie wszystkich głodostworów, które oczekują na swoje zamówienie w kolejce. Trzeba to zrobić w czasie 2 minut, chyba, że któryś z graczy ma kartę, która ten czas przedłuża. Tak długo pobieramy karty i się nimi wymieniamy aż któryś z graczy będzie mógł obsłużyć głodostwora. To jedna z nielicznych gier, która nie polega na rywalizacji z innymi graczami ale na współdziałaniu.Moje wrażenia

Słuchajcie ta gra jest rewelacyjna! Szczególnie dobrze sprawdzi się na imprezach i jako taka integracyjna gra, gdzie chcemy aby dana grupa współdziałała razem, bo o to w tym chodzi. Jeżeli gracze nie będą współpracować żaden z głodostworów nie zostanie obsłużony co wiąże się z przegraną, a każdy lubi wygrywać. Śmiechu jest przy tym mnóstwo i jest to naprawdę super gra, wcale nie taka łatwa jak się wydaje, bo żeby znaleźć niektóre potrawy trzeba się trochę natrudzić.
Jeżeli nie znacie, to polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka