Życie bez Ciebie - Katie Marsh

Autorka: Katie Marsh
Tytuł: Życie bez Ciebie
Wydawnictwo:

 

Zoe kiedyś była zwykłą radosną i pełną życie dziewczynką.

Dziś jest kobietą, która nie potrafi wyrazić uczuć i która boi się okazać słabość. Lada moment ma wyjść za mąż za mężczyznę, którego kocha. Do tego ma własną firmę, kochającą siostrę, wymagającego tatę i gdzieś tam mamę.

W dniu ślubu Zoe bez pożegnania zostawia Jamiego przed ołtarzem i biegnie ratować dawno nie widzianą mamę. Kobieta wie, że to tylko wierzchołek góry lodowej, a mama była tylko pretekstem ale coś w jej żalu do niej się zmienia.
Wkrótce okazuje się, że mama jest poważnie chora, a na światło dzienne wychodzą sekrety ukrywane przez lata. Jamie nie rozumie jak Zoe mogła go tak zostawić. Wkrótce życie kobiety wywróci się o 180 stopni i niekoniecznie może to być dobra zmiana.
Czy jest na to gotowa? Albo czy kiedykolwiek była?

Są takie książki, która jak się weźmie do ręki to nie da się ich odłożyć i ta była właśnie taką. Jak zaczęłam tak nie potrafiłam jej odłożyć. Bardzo fajnie napisana książka o chorobie i o radzeniu sobie z żalem i pretensjami. Pięknie opisana trudna relacja matki z córką i cudownie zobrazowana miłość matki do córki. Naprawdę piękna książka i mam nadzieję, że przeczytacie!
Polecam!
 
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka